Skip to main content

Dzień dobry!

Nazywam się Debora Broda, interesuję się komunikacją, wychowaniem, procesem nauczania, retoryką, transmisją kulturową i coachingiem. Od kilkunastu lat praktykuję edukację domową, zajmuję się projektami w obszarze kultury i sztuki, tworzę i produkuję. Specjalizuję się w ogarnianiu rzeczywistości wielowątkowych i w związku z tym jestem poszukiwaczem obszarów redukcji na rzecz przestrzeni dla spraw ważnych i potrzebnych.

Miło mi, że jesteś tu i czytasz moje słowa. Skąd przybywasz i co Cię tu przyprowadziło?

Co ja tutaj?

To, co planuję przelać na cyfrowy papier związane jest z moją przeprawą przez labirynt edukacyjny i wychowawczy. Mam za sobą kilka przebytych z satysfakcją odcinków, ślepe zaułki oraz korytarze prowadzące do punktu wyjścia. Myślę, że finalnie obrany kierunek zgadza się z tym, co zawsze podpowiadał mi wewnętrzny głos, który gdzieś się przebił przez wszystkie społeczne dowody słuszności i dzisiaj wiem, dokąd zmierzam. Ten blog będzie o tym, co mi już się udało zgarnąć i ogarnąć.

Chętnie podzielę się tym zasobem, a jeszcze chętniej dowiem się czegoś nowego, bo zawsze tak jest, że wyruszając w drogę, trafiam na źródła inspiracji.

Zapraszam!

Autopromocja nie jest moją najsilniejszą stroną, dlatego ten tekst jest krótki. Jeśli chcesz tu poprzebywać, to po prostu zapraszam. Możesz zapisać się do newslettera, żeby otrzymywać powiadomienia o nowościach na blogu i innych atrakcjach. Całą resztę reklamy po prostu sobie dopowiedz, jeśli tego potrzebujesz, żeby się tu zakotwiczyć.

Skip to content