Skip to main content

Pomoc

Jak mogę dołączyć do Szkoły z Lasu?

  1. Przejdź do strony logowania Szkoły z Lasu.
  2. Wypełnij formularz rejestracyjny, podając odpowiednie informacje, takie jak imię, nazwisko, adres e-mail, hasło itp.
  3. Po założeniu konta, zaloguj się do Szkoły z Lasu.
  4. Przejdź do sklepu ze subskrypcjami, wybierz odpowiedni plan subskrybcji i dokonaj płatności.
  5. Po dokonaniu płatności będziesz mógł/mogła korzystać z wszystkich funkcji i zasobów dostępnych na portalu Szkoły z Lasu.

Dokonałem płatności - jak szybko dostanę dostęp?

Dostęp do Szkoły z Lasu powinien zostać przydzielony natychmiast po opłaceniu zamówienia, jeżeli się tak nie stanie, prosimy o kontakt na mail: kontakt@szkolazlasu.pl

Na jaki okres mogę wykupić dostęp?

Minimalny czas dostępu do Szkoły z Lasu, jaki można wykupić to 30 dni. Natomiast można od razu wykupić dostęp do platformy na rok.

Czy mój dostęp odnowi się automatycznie?

Wybierając opcję odnawialnego abonamentu, płatność zostanie pobrana automatycznie po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego.

Jeśli zdecydujesz się zrezygnować z abonamentu, możesz to zrobić w dowolnym momencie w sekcji “Moje konto”. W przypadku jakichkolwiek problemów zachęcamy do kontaktu pod adresem email: kontakt@szkolazlasu.pl. Postaramy się jak najszybciej rozwiązać wszelkie trudności.

Na czym polega mechanizm działania subskrypcji odnawialnej?

Mechanizm działania subskrypcji odnawialnej polega na automatycznym przedłużaniu abonamentu po zakończeniu każdego okresu rozliczeniowego, zwykle co miesiąc lub co rok, w zależności od wybranego planu subskrypcyjnego.

Czy dostęp do platformy mogę kupić w każdej chwili?

Dostęp do platformy można wykupić o dowolnej godzinie, a płatność zostanie przetworzona automatycznie. W przypadku jakichkolwiek problemów prosimy o kontakt.

Skip to content